zaloguj się POBIERZ

A+E Networks Poland

Firma A+E  Television Networks  to przedsiębiorstwo mediowe działające od 1984 roku na całym świecie. W maju 2008 utworzono oddział także w Polsce. Firma A+E Networks Poland zajmuje się sprzedażą kanałów TV dla telewizji kablowych.

Współpraca z Support Online rozpoczęto we wrześniu 2013 roku. Kontrakt obejmuje kompleksową obsługę informatyczną polskiego oddziału, prowadzenie inwentaryzacji sprzętu i oprogramowania, zarządzanie polityką bezpieczeństwa, zarządzanie polityką kopii zapasowych, helpdesk i pomoc dla użytkowników.

Referencje od AETN Poland Sp. z o.o.

Nasza współpraca z firmą Support Online trwa od 2013 roku. Początki tej współpracy wiążą się z poszukiwaniem firmy, która stworzyłaby dla nas bezpieczne i wydajne środowisko IT w budynku, w którym pierwotnie mieściło się biuro naszej firmy. Mając na uwadze propozycję współpracy z kilkoma firmami wybraliśmy Support Online Sp. z o.o. ze względu na dobre opinie na temat firmy oraz gwarancję stałych wizyt rutynowych oraz zawsze gdy pomoc zdalna nie jest wystarczająca.

W poprzednim biurze Support Online wykonał dla nas:

  • projekt i instalację infrastruktury sieciowej
  • instalację i konfigurację NASA
  • zaprojektowanie pomieszczenia serwerowego
  • doradztwo, zakup oraz przygotowanie do pracy wszelkiego rodzaju sprzętu komputerowego i telefonicznicznego
  • wdrożenie telefonii VoIP, w oparciu o Asteriska
  • wsparcie merytoryczne i analityczne przy przeprowadzce do nowego biura
  • instalację i konfigurację sieci w nowym biurze
  • zaprojektowanie i instalację sieci wi-fi

Poza pracami projektowymi Support Online Sp. z o.o. zajmuje się bieżącą obsługą informatyczną naszej firmy, doradztwem, oraz zakupem sprzętu IT. Mamy zapewnioną pomoc zdalną oraz stałe wizyty wyznaczonego konsultanta oraz zastępstwo w przypadku chorób lub przyczyn losowych.

Niniejszym listem udzielam referencji firmie Support Online Sp. z o.o. Firma ta sprawdziła się bardzo dobrze przy tworzeniu przemyślanej infrastruktury informatycznej, która działa sprawnie, a jeśli pojawią się drobne problemy Support Online zapewnia naszej firmie profesjonalną obsługę. Mamy pewność, że wszystkie nasze problemy zostaną rozwiązane szybko i sprawnie czy to drogą pomocy zdalnej, czy podczas wizyty konsultanta w naszym biurze.

Joanna Maciejewska, Executive Assistant, AETN Poland Sp. z o.o.

Skan referencji o obsłudze informatycznej firmy

REFERENCJE

ARTYKUŁY IT

PARTNERZY

CERTYFIKATY IT

Alpiq energia