zaloguj się POBIERZ

Arysta LifeScience Sp. z o. o.

Arysta LifeScience Sp. z o. o.

Firma Arysta LifeScinece na polskim rynku obecna jest od 1970 roku. Zajmuje się produkcją i dystrybucją środków ochrony roślin, biostymulatorów i nawozów. Ich produkty cieszą się dużym uznaniem wśród producentów rolnych i ogrodniczych. Ponadto  firma oferuje farmaceutyki, leki weterynaryjne, komponenty chemiczne, kosmetyki i zdrową żywność.

Współpraca z Support Online trwa od lutego 2013 roku. Kontrakt obejmuje pełną obsługę informatyczną firmy.

Referencje z dnia: 15.07.2014

„Współpracę z firmą Support Online Sp z o. o. rozpoczęliśmy w 2013 roku i trwa ona nieprzerwanie po dzień dzisiejszy. Firma świadczy dla naszej firmy w Warszawie kompleksową obsługę informatyczną, w skład której wchodzi:

  • administracja środowiskiem serwerowym i sieciowym
  • polityka bezpieczeństwa i backup
  • zarządzanie infrastrukturą IT
  • pomoc użytkownikom na miejscu oraz zdalnie
  • monitorowanie sieci w trybie 24/365

Ponadto firma Support Online Sp. z o. o. zmodernizowała naszą infrastrukturę IT min. poprzez postawienie nowego Qnapa, reorganizację serwerowni. Wraz z centralą firmy we Francji wdrożony został o 365. Z kolei firma partnerska Enovatio wdrożyła system CRM dla wszystkich pracowników firmy.

Niniejszym rekomenduję firmę Support Online jako godną zaufania i profesjonalną firmę świadczącą usługi IT. Jesteśmy zadowoleni z usług firmy i polecamy ją innym firmom, które chcą aby ich IT było bezpieczne i w pewnych rękach.

dr inż. Adam Słowiński – Dyrektor Marketingu i Rozwoju Arysta LifeScience Polska Sp. z o. o.

Skan referencji dotyczący usług informatycznych

REFERENCJE

ARTYKUŁY IT

PARTNERZY

CERTYFIKATY IT

a+e networksadifeedadminex-logoAkademia Kusznierewicza Sp. z o.o.ALIAXIS Utilities & Industry Sp. z o.o.Alpiq energiairving teaArysta LifeScience Sp. z o. o.Asbud GROUPAGI Media WarszawaAstellas_Pharma logoAsyst Sp. z o.o.atpol ph logoaudytelBarilla Poland Sp. z o.o.bibby-financial-servicesBird & BirdBOUYGUES IMMOBILIER POLSKABrian Tracy Internationalbpcc logocbg-logologo celgeneConocoPhilipsCrawford Polska Sp. z o.o.despolDiverse Consulting Group Sp. z o.o.logo_drukarnia_w_oficynieeltrixenergia_dla_firm_n1ergo pro logologo_feu-vertFL Tax – Paweł Fałkowski, Kamil Lewandowski Doradcy podatkowi Sp. z o.o logoFood ZoneFujitsu Servicesgebo technika logoHaylogoHarlequin Polska sp. z o.o.Herbalife Polska Sp. z o.o.HRG - Hogg Robinson Polska Sp. z o.o.id-finance-1170x350International Lease Group logoLogo_ohne Claim_Label_rot.inddiqfm_logoJuki_company_logo.Kancelaria KPP Baran & Plutabss-logoklub_mila_logokoperfam logoL'Occitane_en_Provence_logo_2013La Lorraine Bakery GroupWiener Laboratorios SAICLC Elektroniklegologo-logwinMDDP-AB-LOGO-4Cmennica polska logoMET-EUROSYSTEM Sp. z o.o. logologomsd polskanovago_logooerlemans-logooprandioptimum_logooriflamepagipapyrus logoubezpieczenia pocztowe TUWpoliński AMT_LogoPolski Gaz Sp. z o.o.Prime Line s.c.procardia_logopuratorradpol logorochstarRodenstock_logoROI media logoRovese S. A.Selection ServicesShiseidoSopremasoudalSoundtradelogo_Sourcebynet Pte Ltd Sp. z o.ostepston logosawpSwiss_Life_Select_logotechnico sp. z o.o. logotenex logoimage3tomcar_logo_250viva m.logowalmark logo_wWiener Laboratorios SAICzimmerman_png