zaloguj się POBIERZ

Arysta LifeScience Sp. z o. o.

Firma Arysta LifeScinece na polskim rynku obecna jest od 1970 roku. Zajmuje się produkcją i dystrybucją środków ochrony roślin, biostymulatorów i nawozów. Ich produkty cieszą się dużym uznaniem wśród producentów rolnych i ogrodniczych. Ponadto  firma oferuje farmaceutyki, leki weterynaryjne, komponenty chemiczne, kosmetyki i zdrową żywność.

Współpraca z Support Online trwa od lutego 2013 roku. Kontrakt obejmuje pełną obsługę informatyczną firmy.

Referencje od Arysta LifeScience Sp. z o. o.

„Współpracę z firmą Support Online Sp z o. o. rozpoczęliśmy w 2013 roku i trwa ona nieprzerwanie po dzień dzisiejszy. Firma świadczy dla naszej firmy w Warszawie kompleksową obsługę informatyczną, w skład której wchodzi:

  • administracja środowiskiem serwerowym i sieciowym
  • polityka bezpieczeństwa i backup
  • zarządzanie infrastrukturą IT
  • pomoc użytkownikom na miejscu oraz zdalnie
  • monitorowanie sieci w trybie 24/365

Ponadto firma Support Online Sp. z o. o. zmodernizowała naszą infrastrukturę IT min. poprzez postawienie nowego Qnapa, reorganizację serwerowni. Wraz z centralą firmy we Francji wdrożony został o 365. Z kolei firma partnerska Enovatio wdrożyła system CRM dla wszystkich pracowników firmy.

Niniejszym rekomenduję firmę Support Online jako godną zaufania i profesjonalną firmę świadczącą usługi IT. Jesteśmy zadowoleni z usług firmy i polecamy ją innym firmom, które chcą aby ich IT było bezpieczne i w pewnych rękach.

dr inż. Adam Słowiński – Dyrektor Marketingu i Rozwoju Arysta LifeScience Polska Sp. z o. o.

Skan referencji dotyczący usług informatycznych

REFERENCJE

ARTYKUŁY IT

PARTNERZY

CERTYFIKATY IT

Alpiq energia