zaloguj się POBIERZ

Audytel S.A.

Audytel S.A. to niezależna firma doradczo – analityczna, która wspiera instytucje w kwestiach poprawy efektywności i bezpieczeństwa systemów teleinformatycznych i logistycznych. Ponadto zajmuje się wspieraniem procesów zarządzania zużyciem energii elektrycznej. Audytel powstał w 2002 roku jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, a od 2008 działa jako spółka akcyjna.

Współpraca z Support Online trwa od 2009 roku. Kontrakt obejmuje kompleksową obsługę informatyczną (administracją serwera Windows 2012, administracja środowiska sieciowego, monitoring kluczowych elementów przez 24 h, helpdesk i wsparcie dla użytkowników).

List referencyjny od Audytel S.A.

„Firma Support Online Sp. z o.o. nieprzerwanie od 2009 roku świadczy dla nas kompleksową obsługę informatyczną obejmującą swoim zakresem:

  • administrację serwera Windows 2012,
  • administrację środowiska sieciowego,
  • monitoring w trybie 24/7 h kluczowych elementów naszej infrastruktury IT,
  • helpdesk i wsparcie dla użytkowników.

Support Online wdrożył dla nas usługę Office 365, którą obecnie zarządza.

Ponadto zawsze możemy liczyć na doradztwo w kwestiach zakupu oraz rozwoju infrastruktury IT w naszej firmie. Pracownicy Support Online wykazują się pełnym profesjonalizmem oraz zaangażowaniem w pracę u nas w biurze oraz zdalnie.

Dzięki współpracy z Support Online mamy poczucie, że nasza firma jest dobrze zabezpieczona od strony IT, a w przypadku problemów użytkownicy zawsze mogą liczyć na fachową pomoc.

Niniejszym listem rekomendujemy Support Online firmom, którym zależy na wysokiej jakości oraz profesjonalizmie.”

 

Paweł Michałowski, Wiceprezes Zarządu, Audytel S.A.

Skan referencji o wdrożeniu Office 365 i kompleksowej obsłudze informatycznej

REFERENCJE

ARTYKUŁY IT

PARTNERZY

CERTYFIKATY IT

Alpiq energia