zaloguj się POBIERZ

Audytel S.A.

audytel

Audytel S.A. to niezależna firma doradczo – analityczna, która wspiera instytucje w kwestiach poprawy efektywności i bezpieczeństwa systemów teleinformatycznych i logistycznych. Ponadto zajmuje się wspieraniem procesów zarządzania zużyciem energii elektrycznej. Audytel powstał w 2002 roku jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, a od 2008 działa jako spółka akcyjna.

Współpraca z Support Online trwa od 2009 roku. Kontrakt obejmuje kompleksową obsługę informatyczną (administracją serwera Windows 2012, administracja środowiska sieciowego, monitoring kluczowych elementów przez 24 h, helpdesk i wsparcie dla użytkowników).

List referencyjny od Audytel S.A.

„Firma Support Online Sp. z o.o. nieprzerwanie od 2009 roku świadczy dla nas kompleksową obsługę informatyczną obejmującą swoim zakresem:

  • administrację serwera Windows 2012,
  • administrację środowiska sieciowego,
  • monitoring w trybie 24/7 h kluczowych elementów naszej infrastruktury IT,
  • helpdesk i wsparcie dla użytkowników.

Support Online wdrożył dla nas usługę Office 365, którą obecnie zarządza.

Ponadto zawsze możemy liczyć na doradztwo w kwestiach zakupu oraz rozwoju infrastruktury IT w naszej firmie. Pracownicy Support Online wykazują się pełnym profesjonalizmem oraz zaangażowaniem w pracę u nas w biurze oraz zdalnie.

Dzięki współpracy z Support Online mamy poczucie, że nasza firma jest dobrze zabezpieczona od strony IT, a w przypadku problemów użytkownicy zawsze mogą liczyć na fachową pomoc.

Niniejszym listem rekomendujemy Support Online firmom, którym zależy na wysokiej jakości oraz profesjonalizmie.”

 

Paweł Michałowski, Wiceprezes Zarządu, Audytel S.A.

Skan referencji o wdrożeniu Office 365 i kompleksowej obsłudze informatycznej

REFERENCJE

ARTYKUŁY IT

PARTNERZY

CERTYFIKATY IT

a+e networksadifeedadminex-logoAkademia Kusznierewicza Sp. z o.o.ALIAXIS Utilities & Industry Sp. z o.o.Alpiq energiairving teaArysta LifeScience Sp. z o. o.Asbud GROUPAGI Media WarszawaAstellas_Pharma logoAsyst Sp. z o.o.atpol ph logoaudytelBarilla Poland Sp. z o.o.bibby-financial-servicesBird & BirdBOUYGUES IMMOBILIER POLSKABrian Tracy Internationalbpcc logocbg-logologo celgeneConocoPhilipsCrawford Polska Sp. z o.o.despolDiverse Consulting Group Sp. z o.o.logo_drukarnia_w_oficynieeltrixenergia_dla_firm_n1ergo pro logologo_feu-vertFL Tax – Paweł Fałkowski, Kamil Lewandowski Doradcy podatkowi Sp. z o.o logoFood ZoneFujitsu Servicesgebo technika logoHaylogoHarlequin Polska sp. z o.o.Herbalife Polska Sp. z o.o.HRG - Hogg Robinson Polska Sp. z o.o.id-finance-1170x350International Lease Group logoLogo_ohne Claim_Label_rot.inddiqfm_logoJuki_company_logo.Kancelaria KPP Baran & Plutabss-logoklub_mila_logokoperfam logoL'Occitane_en_Provence_logo_2013La Lorraine Bakery GroupWiener Laboratorios SAICLC Elektroniklegologo-logwinMDDP-AB-LOGO-4Cmennica polska logoMET-EUROSYSTEM Sp. z o.o. logologomsd polskanovago_logooerlemans-logooprandioptimum_logooriflamepagipapyrus logoubezpieczenia pocztowe TUWpoliński AMT_LogoPolski Gaz Sp. z o.o.Prime Line s.c.procardia_logopuratorradpol logorochstarRodenstock_logoROI media logoRovese S. A.Selection ServicesShiseidoSopremasoudalSoundtradelogo_Sourcebynet Pte Ltd Sp. z o.ostepston logosawpSwiss_Life_Select_logotechnico sp. z o.o. logotenex logoimage3tomcar_logo_250viva m.logowalmark logo_wWiener Laboratorios SAICzimmerman_png