zaloguj się POBIERZ

Bird & Bird

Bird & Bird to międzynarodowa sieć kancelarii, zatrudniająca ponad 900 prawników na całym świecie. Kancelaria w szczególności zajmuje się obsługą prawną przedsiębiorstw, m.in. w takich dziedzinach jak technologia informacji (IT), własność intelektualna, ochrona danych osobowych, bankowość i finanse oraz rozwiązywanie sporów.Bird & Bird posiada 23 biura w Europie i Azji.

Współpraca z Support Online trwa od kilku lat, gdzie pierwotnie obejmowało tylko polską lokalizację. W kwietniu 2011 roku poszerzyliśmy współpracę przejmując od centrali w Londynie nadzór nad serwerami i prowadzenie helpdesku dla lokalizacji w Czechach, Słowacji i na Węgrzech.

Referencje od Bird & Bird Maciej Gawroński Sp. k

Mam przyjemność poinformować, iż od grudnia 2008 roku firma Support Online świadczy usługi informatyczne na rzecz Bird & Bird. Współpraca rozwija się pomyślnie, a outsourcing usług IT pozwolił zoptymalizować naszą pracę. Poprzez naszą rekomendację do centrali w Londynie, od kwietnia 2011 Support Online prowadzi również wsparcie naszych placówek w Czechach, na Węgrzech i Słowacji.

Support Online to solidny partner biznesowy, który z zaangażowaniem i dbałością wykonuje swoje zadania. Pracownicy posiadają ogromną wiedzę popartą certyfikatami, oferty przygotowywane są zawsze indywidualnie ze względu na spektrum problemu a wizyty konsultantów wpływają na stały dobry stan naszego sprzętu. Możliwość wykorzystania helpdesku i numerów alarmowych Support Online sprawia, że czujemy się bezpiecznie.

Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić usługi, które świadczy Support Online Sp. z o.o. Wysoki poziom jakości oraz ponadprzeciętna obsługa sprawiają, że spółka ta stała się jednym z naszych strategicznych partnerów.

Maciej Gawroński, Partner Zarządzający Bird & Bird Maciej Gawroński Sp. k.

Skan referencji o outsourcingu usług IT

 

REFERENCJE

ARTYKUŁY IT

PARTNERZY

CERTYFIKATY IT

Alpiq energia