zaloguj się POBIERZ

Bird & Bird

Bird & Bird

Bird & Bird to międzynarodowa sieć kancelarii, zatrudniająca ponad 900 prawników na całym świecie. Kancelaria w szczególności zajmuje się obsługą prawną przedsiębiorstw, m.in. w takich dziedzinach jak technologia informacji (IT), własność intelektualna, ochrona danych osobowych, bankowość i finanse oraz rozwiązywanie sporów.Bird & Bird posiada 23 biura w Europie i Azji.

Współpraca z Support Online trwa od kilku lat, gdzie pierwotnie obejmowało tylko polską lokalizację. W kwietniu 2011 roku poszerzyliśmy współpracę przejmując od centrali w Londynie nadzór nad serwerami i prowadzenie helpdesku dla lokalizacji w Czechach, Słowacji i na Węgrzech.

Referencje z dnia 15.07.2011

Mam przyjemność poinformować, iż od grudnia 2008 roku firma Support Online świadczy usługi informatyczne na rzecz Bird & Bird. Współpraca rozwija się pomyślnie, a outsourcing usług IT pozwolił zoptymalizować naszą pracę. Poprzez naszą rekomendację do centrali w Londynie, od kwietnia 2011 Support Online prowadzi również wsparcie naszych placówek w Czechach, na Węgrzech i Słowacji.

Support Online to solidny partner biznesowy, który z zaangażowaniem i dbałością wykonuje swoje zadania. Pracownicy posiadają ogromną wiedzę popartą certyfikatami, oferty przygotowywane są zawsze indywidualnie ze względu na spektrum problemu a wizyty konsultantów wpływają na stały dobry stan naszego sprzętu. Możliwość wykorzystania helpdesku i numerów alarmowych Support Online sprawia, że czujemy się bezpiecznie.

Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić usługi, które świadczy Support Online Sp. z o.o. Wysoki poziom jakości oraz ponadprzeciętna obsługa sprawiają, że spółka ta stała się jednym z naszych strategicznych partnerów.

Maciej Gawroński, Partner Zarządzający Bird & Bird Maciej Gawroński Sp. k.

Skan referencji o outsourcingu usług IT

REFERENCJE

ARTYKUŁY IT

PARTNERZY

CERTYFIKATY IT

a+e networksadifeedadminex-logoAkademia Kusznierewicza Sp. z o.o.ALIAXIS Utilities & Industry Sp. z o.o.Alpiq energiairving teaArysta LifeScience Sp. z o. o.Asbud GROUPAGI Media WarszawaAstellas_Pharma logoAsyst Sp. z o.o.atpol ph logoaudytelBarilla Poland Sp. z o.o.bibby-financial-servicesBird & BirdBOUYGUES IMMOBILIER POLSKABrian Tracy Internationalbpcc logocbg-logologo celgeneConocoPhilipsCrawford Polska Sp. z o.o.despolDiverse Consulting Group Sp. z o.o.logo_drukarnia_w_oficynieeltrixenergia_dla_firm_n1ergo pro logologo_feu-vertFL Tax – Paweł Fałkowski, Kamil Lewandowski Doradcy podatkowi Sp. z o.o logoFood ZoneFujitsu Servicesgebo technika logoHaylogoHarlequin Polska sp. z o.o.Herbalife Polska Sp. z o.o.HRG - Hogg Robinson Polska Sp. z o.o.id-finance-1170x350International Lease Group logoLogo_ohne Claim_Label_rot.inddiqfm_logoJuki_company_logo.Kancelaria KPP Baran & Plutabss-logoklub_mila_logokoperfam logoL'Occitane_en_Provence_logo_2013La Lorraine Bakery GroupWiener Laboratorios SAICLC Elektroniklegologo-logwinMDDP-AB-LOGO-4Cmennica polska logoMET-EUROSYSTEM Sp. z o.o. logologomsd polskanovago_logooerlemans-logooprandioptimum_logooriflamepagipapyrus logoubezpieczenia pocztowe TUWpoliński AMT_LogoPolski Gaz Sp. z o.o.Prime Line s.c.procardia_logopuratorradpol logorochstarRodenstock_logoROI media logoRovese S. A.Selection ServicesShiseidoSopremasoudalSoundtradelogo_Sourcebynet Pte Ltd Sp. z o.ostepston logosawpSwiss_Life_Select_logotechnico sp. z o.o. logotenex logoimage3tomcar_logo_250viva m.logowalmark logo_wWiener Laboratorios SAICzimmerman_png