zaloguj się POBIERZ

CBG International Sp. z o.o.

CBG jest jedną z wiodących firm translatorskich na świecie, która funkcjonuje od 1965 roku. Główna siedziba firmy znajduje się w Sztokholmie, natomiast oddziały rozmieszczone są w punktach na całym świecie (Polska, Szwecja, Hiszpania, Belgia, Niemcy, Chiny, USA).

Współpraca z Support Online rozpoczęła się w 2012 roku i trwa nieprzerwanie do dnia dzisiejszego. Kontrakt obejmuje pełne wsparcie informatyczne dla warszawskiego biura, wsparcie dla AD oraz exchange dla całej organizacji w innych krajach.

Referencje od CBG International Sp. z o.o.

„Współpracę z firmą Support Online Sp. z o.o. rozpoczęliśmy w 2012 roku i trwa ona nieprzerwanie po dzień dzisiejszy. Support Online świadczy dla naszej firmy:

  • Pełne wsparcie techniczne dla biura warszawskiego, helpdesk, zakupy sprzętu i oprogramowania, wsparcie i doradztwo w prowadzonych projektach IT, współpraca z centralnym działem IT w Szwecji.
  • Wsparcie dla AD oraz exchange dla całej organizacji Biura w Szwecji, Hiszpanii, Belgii i Chinach
  • Wsparcie dla urządzeń sieciowych Cisco w Warszawie
  • Wsparcie serwerów terminali ponad 20 maszyn dla całej organizacji

Dzięki współpracy z Support Online mamy pewność, że nasza firma nie będzie miała przestojów spowodowanych nieprawidłowym działaniem infrastruktury IT. Pracownicy firmy Support Online Sp. z o.o. wykazują się zaangażowaniem, profesjonalizmem oraz indywidualnym podejściem do naszych potrzeb.

Za pełną odpowiedzialnością możemy zarekomendować firmę Support Online Sp. z o.o. do współpracy w zakresie obsługi informatycznej środowisk międzynarodowych.

Urszula Lorente, CBG International Sp. z o.o.
Skan referencji dotyczący pełnego wsparcia technicznego, helpdesk IT, obsługi IT
Skan referencji w j. angielskim

REFERENCJE

ARTYKUŁY IT

PARTNERZY

CERTYFIKATY IT

Alpiq energia