zaloguj się POBIERZ

CBG International Sp. z o.o.

cbg-logo

CBG jest jedną z wiodących firm translatorskich na świecie, która funkcjonuje od 1965 roku. Główna siedziba firmy znajduje się w Sztokholmie, natomiast oddziały rozmieszczone są w punktach na całym świecie (Polska, Szwecja, Hiszpania, Belgia, Niemcy, Chiny, USA).

Współpraca z Support Online rozpoczęła się w 2012 roku i trwa nieprzerwanie do dnia dzisiejszego. Kontrakt obejmuje pełne wsparcie informatyczne dla warszawskiego biura, wsparcie dla AD oraz exchange dla całej organizacji w innych krajach.

Referencje z dnia 11.06.2014

„Współpracę z firmą Support Online Sp. z o.o. rozpoczęliśmy w 2012 roku i trwa ona nieprzerwanie po dzień dzisiejszy. Support Online świadczy dla naszej firmy:

  • Pełne wsparcie techniczne dla biura warszawskiego, helpdesk, zakupy sprzętu i oprogramowania, wsparcie i doradztwo w prowadzonych projektach IT, współpraca z centralnym działem IT w Szwecji.
  • Wsparcie dla AD oraz exchange dla całej organizacji Biura w Szwecji, Hiszpanii, Belgii i Chinach
  • Wsparcie dla urządzeń sieciowych Cisco w Warszawie
  • Wsparcie serwerów terminali ponad 20 maszyn dla całej organizacji

Dzięki współpracy z Support Online mamy pewność, że nasza firma nie będzie miała przestojów spowodowanych nieprawidłowym działaniem infrastruktury IT. Pracownicy firmy Support Online Sp. z o.o. wykazują się zaangażowaniem, profesjonalizmem oraz indywidualnym podejściem do naszych potrzeb.

Za pełną odpowiedzialnością możemy zarekomendować firmę Support Online Sp. z o.o. do współpracy w zakresie obsługi informatycznej środowisk międzynarodowych.

Urszula Lorente, CBG International Sp. z o.o.
Skan referencji dotyczący pełnego wsparcia technicznego, helpdesk IT, obsługi IT
Skan referencji w j. angielskim

REFERENCJE

ARTYKUŁY IT

PARTNERZY

CERTYFIKATY IT

a+e networksadifeedadminex-logoAkademia Kusznierewicza Sp. z o.o.ALIAXIS Utilities & Industry Sp. z o.o.Alpiq energiairving teaArysta LifeScience Sp. z o. o.Asbud GROUPAGI Media WarszawaAstellas_Pharma logoAsyst Sp. z o.o.atpol ph logoaudytelBarilla Poland Sp. z o.o.bibby-financial-servicesBird & BirdBOUYGUES IMMOBILIER POLSKABrian Tracy Internationalbpcc logocbg-logologo celgeneConocoPhilipsCrawford Polska Sp. z o.o.despolDiverse Consulting Group Sp. z o.o.logo_drukarnia_w_oficynieeltrixenergia_dla_firm_n1ergo pro logologo_feu-vertFL Tax – Paweł Fałkowski, Kamil Lewandowski Doradcy podatkowi Sp. z o.o logoFood ZoneFujitsu Servicesgebo technika logoHaylogoHarlequin Polska sp. z o.o.Herbalife Polska Sp. z o.o.HRG - Hogg Robinson Polska Sp. z o.o.id-finance-1170x350International Lease Group logoLogo_ohne Claim_Label_rot.inddiqfm_logoJuki_company_logo.Kancelaria KPP Baran & Plutabss-logoklub_mila_logokoperfam logoL'Occitane_en_Provence_logo_2013La Lorraine Bakery GroupWiener Laboratorios SAICLC Elektroniklegologo-logwinMDDP-AB-LOGO-4Cmennica polska logoMET-EUROSYSTEM Sp. z o.o. logologomsd polskanovago_logooerlemans-logooprandioptimum_logooriflamepagipapyrus logoubezpieczenia pocztowe TUWpoliński AMT_LogoPolski Gaz Sp. z o.o.Prime Line s.c.procardia_logopuratorradpol logorochstarRodenstock_logoROI media logoRovese S. A.Selection ServicesShiseidoSopremasoudalSoundtradelogo_Sourcebynet Pte Ltd Sp. z o.ostepston logosawpSwiss_Life_Select_logotechnico sp. z o.o. logotenex logoimage3tomcar_logo_250viva m.logowalmark logo_wWiener Laboratorios SAICzimmerman_png