zaloguj się POBIERZ

Mennica Polska S.A.

mennica polska logo

Mennica Polska to czołowy producent monet i numizmatów w Polsce i w Europie. Swoją działalność rozpoczęła w 1766 roku, kiedy to Stanisław August Poniatowski zdecydował o jej założeniu. Chciał aby firma biła najpiękniejsze monety na Starym Kontynencie.

W chwili obecnej Mennica Polska produkuje monety obiegowe o nominałach 10, 20, 50 groszy oraz 1, 2, 5 złotych, a także monet kolekcjonerskich emitowanych przez Narodowy Bank Polski. Ponadto zajmuje się wybijaniem medali i różnego rodzaju odznaczeń i lokalnych dukatów. Mennica Polska zajmuje się również  płatnościami elektronicznymi, działalnością deweloperską jak również uczestniczy w obrocie metalami szlachetnymi. Spółka notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie od ponad 10 lat.

Referencje z dnia 22.12.2014 od Mennica Polska S.A.

„Wspólnie z firmą Support Online Sp. z o.o. od lipca do listopada bieżącego roku wykonaliśmy wdrożenie Office 365 w Mennicy Polskiej S.A.

Cel przeprowadzenia zmian: Migracja poczty z systemu Lotus Domino do serwera Exchange Online w usłudze Microsoft Office 365.

Zakres wykonanych przez inżynierów Support Online Sp z o.o. prac obejmował:

 • sporządzenie planu migracji,
 • przygotowanie środowiska Active Directory do wdrożenia synchronizacji kont i usług federacyjnych,
 • konfiguracja systemu Windows Network Load Ballancing,
 • instalacja i konfiguracja serwerów Active Directory Federation Services (ADFS) oraz serwerów ADFS Proxy,
 • instalacja certyfikatów SSL,
 • konfiguracja serwerów Internet Information Services (IIS) do autentykacji ADFS,
 • konfiguracja usługi Office 365 do celów migracji,
 • federacja domeny firmowej z usługą Office 365,
 • instalacja i konfiguracja serwera DirSync do synchronizacji kont Active Directory do chmury Microsoft,
 • sporządzenie reguł blokowania użytkowników na podstawie przynależności do grup i lokalizacji,
 • rozwiązanie problemów.

Bogata wiedza techniczna i profesjonalne podejście inżynierów Support Online pozwoliła na sprawne rozwiązanie pojawiających się w czasie migracji problemów. Projekt zakończył się sukcesem.

Biorąc pod uwagę rzetelność i fachowość firmy mogę z pełną odpowiedzialnością polecić jej usługi. Współpraca z firmą okazała się bardzo owocna i w pełni satysfakcjonująca.”


Maciej Orłowski, 
Pełnomocnik Zarządu ds. koordynacji Obszarów Informatycznych

Skan referencji dot. wdrożenia Microsoft Office 365

REFERENCJE

ARTYKUŁY IT

PARTNERZY

CERTYFIKATY IT

a+e networksadifeedadminex-logoAkademia Kusznierewicza Sp. z o.o.ALIAXIS Utilities & Industry Sp. z o.o.Alpiq energiairving teaArysta LifeScience Sp. z o. o.Asbud GROUPAGI Media WarszawaAstellas_Pharma logoAsyst Sp. z o.o.atpol ph logoaudytelBarilla Poland Sp. z o.o.bibby-financial-servicesBird & BirdBOUYGUES IMMOBILIER POLSKABrian Tracy Internationalbpcc logocbg-logologo celgeneConocoPhilipsCrawford Polska Sp. z o.o.despolDiverse Consulting Group Sp. z o.o.logo_drukarnia_w_oficynieeltrixenergia_dla_firm_n1ergo pro logologo_feu-vertFL Tax – Paweł Fałkowski, Kamil Lewandowski Doradcy podatkowi Sp. z o.o logoFood ZoneFujitsu Servicesgebo technika logoHaylogoHarlequin Polska sp. z o.o.Herbalife Polska Sp. z o.o.HRG - Hogg Robinson Polska Sp. z o.o.id-finance-1170x350International Lease Group logoLogo_ohne Claim_Label_rot.inddiqfm_logoJuki_company_logo.Kancelaria KPP Baran & Plutabss-logoklub_mila_logokoperfam logoL'Occitane_en_Provence_logo_2013La Lorraine Bakery GroupWiener Laboratorios SAICLC Elektroniklegologo-logwinMDDP-AB-LOGO-4Cmennica polska logoMET-EUROSYSTEM Sp. z o.o. logologomsd polskanovago_logooerlemans-logooprandioptimum_logooriflamepagipapyrus logoubezpieczenia pocztowe TUWpoliński AMT_LogoPolski Gaz Sp. z o.o.Prime Line s.c.procardia_logopuratorradpol logorochstarRodenstock_logoROI media logoRovese S. A.Selection ServicesShiseidoSopremasoudalSoundtradelogo_Sourcebynet Pte Ltd Sp. z o.ostepston logosawpSwiss_Life_Select_logotechnico sp. z o.o. logotenex logoimage3tomcar_logo_250viva m.logowalmark logo_wWiener Laboratorios SAICzimmerman_png