zaloguj się POBIERZ

Oriflame Products Poland Sp. z o.o.

oriflame

Oriflame Products Poland Sp. z o.o. to szwedzka firma założona w 1967 roku. Na przestrzeni lat stała się międzynarodową firmą prowadzącą sprzedaż bezpośrednią w ponad 60 krajach. Firma notowana jest na giełdzie Nasdaq OMX Exchange. Forma posiada 5 fabryk w Polsce, Szwecji, Chinach, Rosji i Indiach.

Support Online od 2007 roku świadczy wsparcie informatyczne polskiego oddziału firmy.

Referencje dla Support Online z dnia 06.08.2012:

 

Nasza współpraca z firmą Support Online rozpoczęła się w 2007 roku i dotyczy wsparcia dla naszego zespołu informatyków. Niniejszym listem pragniemy udzielić referencji firmie Support Online za sumienną obsługę informatyczną i zaangażowanie w rozwiązywaniu problemów związanych ze środowiskiem serwerowym siecią LAN/WAN. 
Bardzo ważne elementy, które z punktu widzenia naszej działalności pozwalają bardzo dobrze ocenić pracę Support Online to między innymi: 

  • szybka reakcja w sytuacjach kryzysowych 
  • doświadczenie i kwalifikacje kadry 
  • systematyczność i obowiązkowość 
  • funkcjonalne i bezpieczne rozwiązania 
  • przyjazna i pomocna obsługa. 

Jak najbardziej polecam firmę Support Online jako wiarygodnego i rzetelnego partnera biznesowego. Liczę na dalszą pomyślną współpracę i życzę licznych sukcesów

Grzegorz Glapa, Dyrektor Naczelny Oriflame Products Poland Sp. z o.o.

Skan referencji o wsparciu zespołu informatyków

REFERENCJE

ARTYKUŁY IT

PARTNERZY

CERTYFIKATY IT

a+e networksadifeedadminex-logoAkademia Kusznierewicza Sp. z o.o.ALIAXIS Utilities & Industry Sp. z o.o.Alpiq energiairving teaArysta LifeScience Sp. z o. o.Asbud GROUPAGI Media WarszawaAstellas_Pharma logoAsyst Sp. z o.o.atpol ph logoaudytelBarilla Poland Sp. z o.o.bibby-financial-servicesBird & BirdBOUYGUES IMMOBILIER POLSKABrian Tracy Internationalbpcc logocbg-logologo celgeneConocoPhilipsCrawford Polska Sp. z o.o.despolDiverse Consulting Group Sp. z o.o.logo_drukarnia_w_oficynieeltrixenergia_dla_firm_n1ergo pro logologo_feu-vertFL Tax – Paweł Fałkowski, Kamil Lewandowski Doradcy podatkowi Sp. z o.o logoFood ZoneFujitsu Servicesgebo technika logoHaylogoHarlequin Polska sp. z o.o.Herbalife Polska Sp. z o.o.HRG - Hogg Robinson Polska Sp. z o.o.id-finance-1170x350International Lease Group logoLogo_ohne Claim_Label_rot.inddiqfm_logoJuki_company_logo.Kancelaria KPP Baran & Plutabss-logoklub_mila_logokoperfam logoL'Occitane_en_Provence_logo_2013La Lorraine Bakery GroupWiener Laboratorios SAICLC Elektroniklegologo-logwinMDDP-AB-LOGO-4Cmennica polska logoMET-EUROSYSTEM Sp. z o.o. logologomsd polskanovago_logooerlemans-logooprandioptimum_logooriflamepagipapyrus logoubezpieczenia pocztowe TUWpoliński AMT_LogoPolski Gaz Sp. z o.o.Prime Line s.c.procardia_logopuratorradpol logorochstarRodenstock_logoROI media logoRovese S. A.Selection ServicesShiseidoSopremasoudalSoundtradelogo_Sourcebynet Pte Ltd Sp. z o.ostepston logosawpSwiss_Life_Select_logotechnico sp. z o.o. logotenex logoimage3tomcar_logo_250viva m.logowalmark logo_wWiener Laboratorios SAICzimmerman_png