zaloguj się POBIERZ

Papyrus Sp. z o.o.

papyrus logo

Papyrus Sp. z o. o. wchodzi w skład ogólnoeuropejskiej grupy Papyrus AB. W swoim asortymencie dostępną mają całą europejską ofertę poligrafii, segmentu biurowego jak i materiałów opakowaniowych i higienicznych.

Współpraca z Support Online Sp. z o.o. trwa od wrześniu 2013 roku. Kontrakt obejmuje outsourcing informatyczny dla warszawskiego biura oraz magazynu w Kopytowie.

Referencje z dnia 12.12.2014

„Współpracę z firmą Support Online Sp. z o.o. rozpoczęliśmy we wrześniu 2013 roku.

Z pewną obawą zdecydowaliśmy się na outsourcowanie usług IT rezygnując z pracy etatowego informatyka. Firma Support Online Sp.  z o.o. przejęła płynnie i w pełni obowiązki dotychczasowego informatyka gwarantując nam:

  • wsparcie w bieżących problemach w biurze warszawskim oraz w magazynie w Kopytowie
  • oddelegowanie dla nas 5 osobowego zespołu, z opiekunem technicznym, który zapewnia stałe cykliczne wizyty w biurze i w magazynie
  • współpracę z centralnym działem IT w Szwecji
  • doradztwo w kwestiach IT
  • gwarancję osobistych interwencji zawsze gdy pomoc zdalna jest niewystarczająca.

Uważam, że podjęcie decyzji o współpracy z Support Online Sp. z o.o. było słusznym krokiem.

Mamy poczucie, że nasza firma ma zapewnioną fachową i profesjonalną pomoc co daje nam poczucie bezpieczeństwa.

Niniejszym listem rekomendujemy Support Online jako wiarygodnego i profesjonalnego partnera biznesowego. Współpraca z firmą układa się bez zarzutów, a pracownicy firmy wywiązują się ze wszystkich zobowiązań wobec naszej firmy, wykazując się nie tylko należytą wiedzą, ale również należytą starannością w realizacjach zleceń oraz sprawnym reagowaniem na nasze zgłoszenia i prośby.

Z pełnym przekonaniem polecamy Support Online Sp. z o.o. jako sprawdzonego i godnego zaufania dostawcę usług informatycznych.”

Erik Jässi, Prezes Zarządu Papyrus Sp. z o.o.

Renata Mosiej, Dyrektor Finansowy Papyrus Sp. z o.o.

Skan referencji dotyczący outsourcingu IT

REFERENCJE

ARTYKUŁY IT

PARTNERZY

CERTYFIKATY IT

a+e networksadifeedadminex-logoAkademia Kusznierewicza Sp. z o.o.ALIAXIS Utilities & Industry Sp. z o.o.Alpiq energiairving teaArysta LifeScience Sp. z o. o.Asbud GROUPAGI Media WarszawaAstellas_Pharma logoAsyst Sp. z o.o.atpol ph logoaudytelBarilla Poland Sp. z o.o.bibby-financial-servicesBird & BirdBOUYGUES IMMOBILIER POLSKABrian Tracy Internationalbpcc logocbg-logologo celgeneConocoPhilipsCrawford Polska Sp. z o.o.despolDiverse Consulting Group Sp. z o.o.logo_drukarnia_w_oficynieeltrixenergia_dla_firm_n1ergo pro logologo_feu-vertFL Tax – Paweł Fałkowski, Kamil Lewandowski Doradcy podatkowi Sp. z o.o logoFood ZoneFujitsu Servicesgebo technika logoHaylogoHarlequin Polska sp. z o.o.Herbalife Polska Sp. z o.o.HRG - Hogg Robinson Polska Sp. z o.o.id-finance-1170x350International Lease Group logoLogo_ohne Claim_Label_rot.inddiqfm_logoJuki_company_logo.Kancelaria KPP Baran & Plutabss-logoklub_mila_logokoperfam logoL'Occitane_en_Provence_logo_2013La Lorraine Bakery GroupWiener Laboratorios SAICLC Elektroniklegologo-logwinMDDP-AB-LOGO-4Cmennica polska logoMET-EUROSYSTEM Sp. z o.o. logologomsd polskanovago_logooerlemans-logooprandioptimum_logooriflamepagipapyrus logoubezpieczenia pocztowe TUWpoliński AMT_LogoPolski Gaz Sp. z o.o.Prime Line s.c.procardia_logopuratorradpol logorochstarRodenstock_logoROI media logoRovese S. A.Selection ServicesShiseidoSopremasoudalSoundtradelogo_Sourcebynet Pte Ltd Sp. z o.ostepston logosawpSwiss_Life_Select_logotechnico sp. z o.o. logotenex logoimage3tomcar_logo_250viva m.logowalmark logo_wWiener Laboratorios SAICzimmerman_png