zaloguj się POBIERZ

Shiseido Deutschland GmbH Sp. z o.o.

Shiseido

Shiseido jest marką kosmetyczną, która powstała w 1872 roku. W chwili obecnej Shiseido dostarcza zaawansowane technologicznie rozwiązania w dziedzinie pielęgnacji skóry i makijażu. W swojej ofercie posiada również zapachy dla kobiet i mężczyzn.

Współpraca z Support Online trwa już wiele lat i obejmuje kompleksowe wsparcie informatyczne.

Referencje z dnia 02.03.2012

Shiseido niniejszym listem udziela firmie Support Online z siedzibą w Warszawie przy ul. Poleczki 21 referencji profesjonalnego partnera w obszarze obsługi informatycznej dla biznesu. Z firma Support Online współpracujemy już wiele lat.

W trakcie naszej współpracy przez ten okres konsultanci IT zajmowali się kompleksowym wsparciem naszej organizacji.
Informujemy, że wszystkie usługi wykonywane są w terminie i z zachowaniem należytej zawodowej staranności. Dotychczasowa współpraca przebiega sprawnie i bezkonfliktowo.

Z uwagi na pozytywną opinię rekomenduję Support Online, jako solidnego i rzetelnego partnera w zakresie obsługi informatycznej.

 

Katarzyna Ostanek,
Dyrektor Generalny Shiseido Deutschland GmbH Sp. z o.o.

Skan referencji o obsłudze informatycznej dla biznesu

REFERENCJE

ARTYKUŁY IT

PARTNERZY

CERTYFIKATY IT

a+e networksadifeedadminex-logoAkademia Kusznierewicza Sp. z o.o.ALIAXIS Utilities & Industry Sp. z o.o.Alpiq energiairving teaArysta LifeScience Sp. z o. o.Asbud GROUPAGI Media WarszawaAstellas_Pharma logoAsyst Sp. z o.o.atpol ph logoaudytelBarilla Poland Sp. z o.o.bibby-financial-servicesBird & BirdBOUYGUES IMMOBILIER POLSKABrian Tracy Internationalbpcc logocbg-logologo celgeneConocoPhilipsCrawford Polska Sp. z o.o.despolDiverse Consulting Group Sp. z o.o.logo_drukarnia_w_oficynieeltrixenergia_dla_firm_n1ergo pro logologo_feu-vertFL Tax – Paweł Fałkowski, Kamil Lewandowski Doradcy podatkowi Sp. z o.o logoFood ZoneFujitsu Servicesgebo technika logoHaylogoHarlequin Polska sp. z o.o.Herbalife Polska Sp. z o.o.HRG - Hogg Robinson Polska Sp. z o.o.id-finance-1170x350International Lease Group logoLogo_ohne Claim_Label_rot.inddiqfm_logoJuki_company_logo.Kancelaria KPP Baran & Plutabss-logoklub_mila_logokoperfam logoL'Occitane_en_Provence_logo_2013La Lorraine Bakery GroupWiener Laboratorios SAICLC Elektroniklegologo-logwinMDDP-AB-LOGO-4Cmennica polska logoMET-EUROSYSTEM Sp. z o.o. logologomsd polskanovago_logooerlemans-logooprandioptimum_logooriflamepagipapyrus logoubezpieczenia pocztowe TUWpoliński AMT_LogoPolski Gaz Sp. z o.o.Prime Line s.c.procardia_logopuratorradpol logorochstarRodenstock_logoROI media logoRovese S. A.Selection ServicesShiseidoSopremasoudalSoundtradelogo_Sourcebynet Pte Ltd Sp. z o.ostepston logosawpSwiss_Life_Select_logotechnico sp. z o.o. logotenex logoimage3tomcar_logo_250viva m.logowalmark logo_wWiener Laboratorios SAICzimmerman_png