zaloguj się POBIERZ

SOUDAL Sp. z o.o.

Firma SOUDAL Sp. z o.o. jest jednym z największych na świecie producentem pian poliuretanowych jak również czołowym dostawcą mas uszczelniających, klejów jak również wyrobów chemii dachowej. Koncern obecny jest w ponad 130 krajach. Posiada swoją fabrykę także w Polsce w Pionkach, niedaleko Radomia. 

Support Online świadczy usługi kompleksowego wsparcia IT dla firmy zlokalizowanej w Polsce jak również innych krajach Europy Środkowej i Wschodniej.

 

Referencje od SOUDAL Sp. z o.o

 

„Nasza współpraca z firmą Support Online rozpoczęła się w lipcu 2009 roku i dotyczy pełnego wsparcia informatycznego (administracja serwerami i wsparcie użytkowników) dla lokalizacji w Polsce oraz innych krajach Europy Środkowej i Wschodniej.

Biorąc pod uwagę cały okres naszej dotychczasowej współpracy stwierdzamy, że Support Online to solidny partner biznesowy. Na uwagę w szczególności zwracają następujące elementy:

  • profesjonalna kadra specjalistów IT
  • elastyczne i biznesowe podejście
  • funkcjonalne i bezpieczne rozwiązania
  • przyjazna i pomocna obsługa, również w formie zdalnej.

Z uwagi na pomyślną współpracę planujemy nadal ją utrzymywać, a usługi Support Online rekomendujemy przedsiębiorcom, którzy obsługę IT chcieliby pozostawić solidnej firmie.”

 

Andrzej Kaczor, Dyrektor Zarządzający SOUDAL Sp. z o.o.

Skan referencji o administracji serwerami i wsparciu informatycznym użytkowników

REFERENCJE

ARTYKUŁY IT

PARTNERZY

CERTYFIKATY IT

Alpiq energia