zaloguj się POBIERZ

SOUDAL Sp. z o.o.

soudal

Firma SOUDAL Sp. z o.o. jest jednym z największych na świecie producentem pian poliuretanowych jak również czołowym dostawcą mas uszczelniających, klejów jak również wyrobów chemii dachowej. Koncern obecny jest w ponad 130 krajach. Posiada swoją fabrykę także w Polsce w Pionkach, niedaleko Radomia. 

Support Online świadczy usługi kompleksowego wsparcia IT dla firmy zlokalizowanej w Polsce jak również innych krajach Europy Środkowej i Wschodniej.

 

Referencje z dnia 22.06.2012

 

„Nasza współpraca z firmą Support Online rozpoczęła się w lipcu 2009 roku i dotyczy pełnego wsparcia informatycznego (administracja serwerami i wsparcie użytkowników) dla lokalizacji w Polsce oraz innych krajach Europy Środkowej i Wschodniej.

Biorąc pod uwagę cały okres naszej dotychczasowej współpracy stwierdzamy, że Support Online to solidny partner biznesowy. Na uwagę w szczególności zwracają następujące elementy:

  • profesjonalna kadra specjalistów IT
  • elastyczne i biznesowe podejście
  • funkcjonalne i bezpieczne rozwiązania
  • przyjazna i pomocna obsługa, również w formie zdalnej.

Z uwagi na pomyślną współpracę planujemy nadal ją utrzymywać, a usługi Support Online rekomendujemy przedsiębiorcom, którzy obsługę IT chcieliby pozostawić solidnej firmie.”

 

Andrzej Kaczor, Dyrektor Zarządzający SOUDAL Sp. z o.o.

Skan referencji o administracji serwerami i wsparciu informatycznym użytkowników

REFERENCJE

ARTYKUŁY IT

PARTNERZY

CERTYFIKATY IT

a+e networksadifeedadminex-logoAkademia Kusznierewicza Sp. z o.o.ALIAXIS Utilities & Industry Sp. z o.o.Alpiq energiairving teaArysta LifeScience Sp. z o. o.Asbud GROUPAGI Media WarszawaAstellas_Pharma logoAsyst Sp. z o.o.atpol ph logoaudytelBarilla Poland Sp. z o.o.bibby-financial-servicesBird & BirdBOUYGUES IMMOBILIER POLSKABrian Tracy Internationalbpcc logocbg-logologo celgeneConocoPhilipsCrawford Polska Sp. z o.o.despolDiverse Consulting Group Sp. z o.o.logo_drukarnia_w_oficynieeltrixenergia_dla_firm_n1ergo pro logologo_feu-vertFL Tax – Paweł Fałkowski, Kamil Lewandowski Doradcy podatkowi Sp. z o.o logoFood ZoneFujitsu Servicesgebo technika logoHaylogoHarlequin Polska sp. z o.o.Herbalife Polska Sp. z o.o.HRG - Hogg Robinson Polska Sp. z o.o.id-finance-1170x350International Lease Group logoLogo_ohne Claim_Label_rot.inddiqfm_logoJuki_company_logo.Kancelaria KPP Baran & Plutabss-logoklub_mila_logokoperfam logoL'Occitane_en_Provence_logo_2013La Lorraine Bakery GroupWiener Laboratorios SAICLC Elektroniklegologo-logwinMDDP-AB-LOGO-4Cmennica polska logoMET-EUROSYSTEM Sp. z o.o. logologomsd polskanovago_logooerlemans-logooprandioptimum_logooriflamepagipapyrus logoubezpieczenia pocztowe TUWpoliński AMT_LogoPolski Gaz Sp. z o.o.Prime Line s.c.procardia_logopuratorradpol logorochstarRodenstock_logoROI media logoRovese S. A.Selection ServicesShiseidoSopremasoudalSoundtradelogo_Sourcebynet Pte Ltd Sp. z o.ostepston logosawpSwiss_Life_Select_logotechnico sp. z o.o. logotenex logoimage3tomcar_logo_250viva m.logowalmark logo_wWiener Laboratorios SAICzimmerman_png