zaloguj się POBIERZ

Viva Manufacturing (Poland) Sp. z o.o.

viva m.logo

Firma Viva Manufacturing została założona w 1973 roku w Hong Kongu. Na przestrzeni lat stała się liderem w branży opakowań. Swoje odziały ma w Chinach, Kanadzie i Polsce.

Polski oddział Viva Manufacturing (Poland) Sp. z o.o. nawiązał współpracę z Support Online w 2010 roku i nieprzerwanie trwa ona po dzień dzisiejszy. Support Online zapewnia kompleksową obsługę informatyczną.

Referencje z dnia 14.10.2014

„Support Online Sp. z o.o. to firma zewnętrzna, z którą współpracę podjęliśmy w roku 2010 i nieprzerwanie trwa ona po dzień dzisiejszy.

Support Online Sp. z o.o. zapewnia naszej formie kompleksową obsługę informatyczną. W szczególności odpowiada za:

  • monitorowanie łącza internetowego, sprzętu sieciowego oraz serwerów w trybie 24/7/365
  • zarządzanie sprzętem sieciowym
  • zarządzanie serwerami Linux, Windows, MS SQL, Exchange 2010
  • wykonywanie i monitorowanie kopii zapasowych z serwerów
  • politykę Backupu
  • Helpdesk i bieżące wsparcie użytkowników
  • doradztwo, konsulting i pomoc przy zakupie sprzętu i oprogramowania.

Support Online Sp. z o.o. robi projekty związane z wymianą serwerów w naszej firmie na nowsze, wdrożył dla nas Exchange 2010 oraz wymienił infrastrukturę sieciową.

Współpraca z Support Online układa się pomyślnie i planujemy ją kontynuować. Polecam firmę ze względu na profesjonalizm, wysoko wykwalifikowaną kadrę administratorów IT oraz elastyczne i indywidualne podejście do Klienta.”

Michał Werle, Viva Manufacturing (Poland) Sp. z o.o.

Skan referencji dotyczącej kompleksowej obsługi informatycznej

REFERENCJE

ARTYKUŁY IT

PARTNERZY

CERTYFIKATY IT

a+e networksadifeedadminex-logoAkademia Kusznierewicza Sp. z o.o.ALIAXIS Utilities & Industry Sp. z o.o.Alpiq energiairving teaArysta LifeScience Sp. z o. o.Asbud GROUPAGI Media WarszawaAstellas_Pharma logoAsyst Sp. z o.o.atpol ph logoaudytelBarilla Poland Sp. z o.o.bibby-financial-servicesBird & BirdBOUYGUES IMMOBILIER POLSKABrian Tracy Internationalbpcc logocbg-logologo celgeneConocoPhilipsCrawford Polska Sp. z o.o.despolDiverse Consulting Group Sp. z o.o.logo_drukarnia_w_oficynieeltrixenergia_dla_firm_n1ergo pro logologo_feu-vertFL Tax – Paweł Fałkowski, Kamil Lewandowski Doradcy podatkowi Sp. z o.o logoFood ZoneFujitsu Servicesgebo technika logoHaylogoHarlequin Polska sp. z o.o.Herbalife Polska Sp. z o.o.HRG - Hogg Robinson Polska Sp. z o.o.id-finance-1170x350International Lease Group logoLogo_ohne Claim_Label_rot.inddiqfm_logoJuki_company_logo.Kancelaria KPP Baran & Plutabss-logoklub_mila_logokoperfam logoL'Occitane_en_Provence_logo_2013La Lorraine Bakery GroupWiener Laboratorios SAICLC Elektroniklegologo-logwinMDDP-AB-LOGO-4Cmennica polska logoMET-EUROSYSTEM Sp. z o.o. logologomsd polskanovago_logooerlemans-logooprandioptimum_logooriflamepagipapyrus logoubezpieczenia pocztowe TUWpoliński AMT_LogoPolski Gaz Sp. z o.o.Prime Line s.c.procardia_logopuratorradpol logorochstarRodenstock_logoROI media logoRovese S. A.Selection ServicesShiseidoSopremasoudalSoundtradelogo_Sourcebynet Pte Ltd Sp. z o.ostepston logosawpSwiss_Life_Select_logotechnico sp. z o.o. logotenex logoimage3tomcar_logo_250viva m.logowalmark logo_wWiener Laboratorios SAICzimmerman_png