zaloguj się POBIERZ

Walmark Sp. z o.o.

walmark logo_w

Walmark Sp. z o.o. to importer jak również producent suplementów diety. Firma istnieje od  1990 roku i sukcesywnie rozwija działalność na świecie. Obecnie posiada 7 oddziałów w Europie (na Słowacji, w Rumunii, na Węgrzech i na Litwie) oraz prowadzi eksport do ponad 20 innych krajów na świecie.
Misją firmy jest dostarczanie innowacyjnych produktów wysokiej jakości oraz różnorodnych usług na poziomie zdrowia jak również promowanie zdrowego stylu życia.

Walmark współpracuje z Support Online od grudnia 2014 roku. Kontrakt obejmuje kompleksową obsługę informatyczną dla biur w Warszawie i Sosnowcu (monitoring kluczowych elementów infrastruktury IT, pomoc zdalna i na miejscu u Klienta, administracja środowiskiem sieciowo-serwerowym, zakupy sprzętu IT oraz doradztwo).

Referencje z dnia 24.03.2015

„Niniejszym chcemy wyrazić nasze zadowolenie z wysokiej jakości usług świadczonych przez firmę Support Online Sp. z o.o. Naszą współpracę rozpoczęliśmy w grudniu 2014 roku.

Firmie Support Online Sp. z o.o. powierzyliśmy kompleksową obsługę informatyczną naszej firmy – zaprojektowanie oraz całodobowy monitoring kluczowych elementów infrastruktury IT, help desk dla użytkowników, a także doradztwo w kwestiach zakupowych związanych ze sprzętem i oprogramowaniem.

Dodatkowo firma Support Online Sp. z o.o. zrealizowała dla nas kluczowe projekty z zakresu modernizacji sieci WiFi, budowy od podstaw serwerowni w oddziale warszawskim oraz wdrożenia nowych rozwiązań back up’u, dzięki czemu mamy pewność, że nasza infrastruktura spełnia najwyższe standardy.

Firma Support Online Sp. z o.o. po szczegółowym audycie zaproponowała szereg zmian mających na celu usprawnić naszą infrastrukturę oraz zwiększyć poziom bezpieczeństwa danych, wyróżniając się przy tym szerokim zrozumieniem naszych potrzeb, miłą i kompletną obsługą oraz wysokim profesjonalizmem.

Mając na uwadze powyższe, z ogromną przyjemnością możemy polecić usługi świadczone przez Support Online Sp. z o.o. szczególnie tym, którzy poszukują solidnego Partnera do współpracy w sferze rozwiązań IT.”

Z poważaniem,

Paweł Tomczak, Prezes Zarządu Walmark Sp. z o.o.

Skan referencji o kompleksowej obsłudze informatycznej

REFERENCJE

ARTYKUŁY IT

PARTNERZY

CERTYFIKATY IT

a+e networksadifeedadminex-logoAkademia Kusznierewicza Sp. z o.o.ALIAXIS Utilities & Industry Sp. z o.o.Alpiq energiairving teaArysta LifeScience Sp. z o. o.Asbud GROUPAGI Media WarszawaAstellas_Pharma logoAsyst Sp. z o.o.atpol ph logoaudytelBarilla Poland Sp. z o.o.bibby-financial-servicesBird & BirdBOUYGUES IMMOBILIER POLSKABrian Tracy Internationalbpcc logocbg-logologo celgeneConocoPhilipsCrawford Polska Sp. z o.o.despolDiverse Consulting Group Sp. z o.o.logo_drukarnia_w_oficynieeltrixenergia_dla_firm_n1ergo pro logologo_feu-vertFL Tax – Paweł Fałkowski, Kamil Lewandowski Doradcy podatkowi Sp. z o.o logoFood ZoneFujitsu Servicesgebo technika logoHaylogoHarlequin Polska sp. z o.o.Herbalife Polska Sp. z o.o.HRG - Hogg Robinson Polska Sp. z o.o.id-finance-1170x350International Lease Group logoLogo_ohne Claim_Label_rot.inddiqfm_logoJuki_company_logo.Kancelaria KPP Baran & Plutabss-logoklub_mila_logokoperfam logoL'Occitane_en_Provence_logo_2013La Lorraine Bakery GroupWiener Laboratorios SAICLC Elektroniklegologo-logwinMDDP-AB-LOGO-4Cmennica polska logoMET-EUROSYSTEM Sp. z o.o. logologomsd polskanovago_logooerlemans-logooprandioptimum_logooriflamepagipapyrus logoubezpieczenia pocztowe TUWpoliński AMT_LogoPolski Gaz Sp. z o.o.Prime Line s.c.procardia_logopuratorradpol logorochstarRodenstock_logoROI media logoRovese S. A.Selection ServicesShiseidoSopremasoudalSoundtradelogo_Sourcebynet Pte Ltd Sp. z o.ostepston logosawpSwiss_Life_Select_logotechnico sp. z o.o. logotenex logoimage3tomcar_logo_250viva m.logowalmark logo_wWiener Laboratorios SAICzimmerman_png