zaloguj się POBIERZ

Walmark Sp. z o.o.

Walmark Sp. z o.o. to importer jak również producent suplementów diety. Firma istnieje od  1990 roku i sukcesywnie rozwija działalność na świecie. Obecnie posiada 7 oddziałów w Europie (na Słowacji, w Rumunii, na Węgrzech i na Litwie) oraz prowadzi eksport do ponad 20 innych krajów na świecie.
Misją firmy jest dostarczanie innowacyjnych produktów wysokiej jakości oraz różnorodnych usług na poziomie zdrowia jak również promowanie zdrowego stylu życia.

Walmark współpracuje z Support Online od grudnia 2014 roku. Kontrakt obejmuje kompleksową obsługę informatyczną dla biur w Warszawie i Sosnowcu (monitoring kluczowych elementów infrastruktury IT, pomoc zdalna i na miejscu u Klienta, administracja środowiskiem sieciowo-serwerowym, zakupy sprzętu IT oraz doradztwo).

Referencje od Walmark Sp. z o.o.

„Niniejszym chcemy wyrazić nasze zadowolenie z wysokiej jakości usług świadczonych przez firmę Support Online Sp. z o.o. Naszą współpracę rozpoczęliśmy w grudniu 2014 roku.

Firmie Support Online Sp. z o.o. powierzyliśmy kompleksową obsługę informatyczną naszej firmy – zaprojektowanie oraz całodobowy monitoring kluczowych elementów infrastruktury IT, help desk dla użytkowników, a także doradztwo w kwestiach zakupowych związanych ze sprzętem i oprogramowaniem.

Dodatkowo firma Support Online Sp. z o.o. zrealizowała dla nas kluczowe projekty z zakresu modernizacji sieci WiFi, budowy od podstaw serwerowni w oddziale warszawskim oraz wdrożenia nowych rozwiązań back up’u, dzięki czemu mamy pewność, że nasza infrastruktura spełnia najwyższe standardy.

Firma Support Online Sp. z o.o. po szczegółowym audycie zaproponowała szereg zmian mających na celu usprawnić naszą infrastrukturę oraz zwiększyć poziom bezpieczeństwa danych, wyróżniając się przy tym szerokim zrozumieniem naszych potrzeb, miłą i kompletną obsługą oraz wysokim profesjonalizmem.

Mając na uwadze powyższe, z ogromną przyjemnością możemy polecić usługi świadczone przez Support Online Sp. z o.o. szczególnie tym, którzy poszukują solidnego Partnera do współpracy w sferze rozwiązań IT.”

Z poważaniem,

Paweł Tomczak, Prezes Zarządu Walmark Sp. z o.o.

Skan referencji o kompleksowej obsłudze informatycznej

REFERENCJE

ARTYKUŁY IT

PARTNERZY

CERTYFIKATY IT

Alpiq energia