zaloguj się POBIERZ

Barilla Poland Sp. z o.o.

Barilla Poland Sp. z o.o.

Referencje z dnia 10.04.2013

 

Firma Barilla w 1877 roku funkcjonowała jako niewielki sklep i piekarnia, produkująca pieczywo i makarony. W chwili obecnej jest jednym z największych włoskich przedsiębiorstw branży spożywczej, gdzie swój oddział ma również w Polsce.

Support Online w 2003 roku objął opieką całe środowisko informatyczne firmy Barilla Polska. Współpraca trwa do dnia dzisiejszego.

Referencje z dnia 27.10.2011

 

„W roku 2003, w związku ze słabą jakością usług IT świadczonych przez firmę, z którą ówcześnie współpracowaliśmy, postanowiliśmy dokonać zmian. -

W wyniku analizy ofert wybrana została firma Support Online i obecnie po ponad ośmiu latach wzorowej współpracy utwierdzamy się w przekonaniu, że nie mogliśmy wówczas dokonać lepszego wyboru. System IT jest podstawą działalności naszej firmy i jego sprawność ma kluczowe znaczenie dla efektywności prowadzonego biznesu.
Wysokie standardy codziennej współpracy jak i zaangażowanie Support Online w rozwiązywaniu powstających problemów powodują, iż mamy przeświadczenie o minimalizacji ryzyka i zagrożeń płynących z korzystania w naszej pracy z zaawansowanych technologii IT. Podejście do bezpieczeństwa, fachowość kadry i doradztwo w poszukiwaniu optymalnych dla naszej firmy rozwiązań zasługują na najwyższą ocenę.
Życzę firmie Support Online dalszych sukcesów.”

Piotr Gotfryd, Dyrektor Finansowy, Członek Zarządu Barilla Poland Sp. z o.o.

Skan referencji o wzorowej jakości świadczonych usług IT

REFERENCJE

ARTYKUŁY IT

PARTNERZY

CERTYFIKATY IT

a+e networksadifeedadminex-logoAkademia Kusznierewicza Sp. z o.o.ALIAXIS Utilities & Industry Sp. z o.o.Alpiq energiairving teaArysta LifeScience Sp. z o. o.Asbud GROUPAGI Media WarszawaAstellas_Pharma logoAsyst Sp. z o.o.atpol ph logoaudytelBarilla Poland Sp. z o.o.bibby-financial-servicesBird & BirdBOUYGUES IMMOBILIER POLSKABrian Tracy Internationalbpcc logocbg-logologo celgeneConocoPhilipsCrawford Polska Sp. z o.o.despolDiverse Consulting Group Sp. z o.o.logo_drukarnia_w_oficynieeltrixenergia_dla_firm_n1ergo pro logologo_feu-vertFL Tax – Paweł Fałkowski, Kamil Lewandowski Doradcy podatkowi Sp. z o.o logoFood ZoneFujitsu Servicesgebo technika logoHaylogoHarlequin Polska sp. z o.o.Herbalife Polska Sp. z o.o.HRG - Hogg Robinson Polska Sp. z o.o.id-finance-1170x350International Lease Group logoLogo_ohne Claim_Label_rot.inddiqfm_logoJuki_company_logo.Kancelaria KPP Baran & Plutabss-logoklub_mila_logokoperfam logoL'Occitane_en_Provence_logo_2013La Lorraine Bakery GroupWiener Laboratorios SAICLC Elektroniklegologo-logwinMDDP-AB-LOGO-4Cmennica polska logoMET-EUROSYSTEM Sp. z o.o. logologomsd polskanovago_logooerlemans-logooprandioptimum_logooriflamepagipapyrus logoubezpieczenia pocztowe TUWpoliński AMT_LogoPolski Gaz Sp. z o.o.Prime Line s.c.procardia_logopuratorradpol logorochstarRodenstock_logoROI media logoRovese S. A.Selection ServicesShiseidoSopremasoudalSoundtradelogo_Sourcebynet Pte Ltd Sp. z o.ostepston logosawpSwiss_Life_Select_logotechnico sp. z o.o. logotenex logoimage3tomcar_logo_250viva m.logowalmark logo_wWiener Laboratorios SAICzimmerman_png