zaloguj się POBIERZ

Barilla Poland Sp. z o.o.

Referencje z dnia 10.04.2013

 

Firma Barilla w 1877 roku funkcjonowała jako niewielki sklep i piekarnia, produkująca pieczywo i makarony. W chwili obecnej jest jednym z największych włoskich przedsiębiorstw branży spożywczej, gdzie swój oddział ma również w Polsce.

Support Online w 2003 roku objął opieką całe środowisko informatyczne firmy Barilla Polska. Współpraca trwa do dnia dzisiejszego.

Referencje od Barilla Poland Sp. z o.o.

 

„W roku 2003, w związku ze słabą jakością usług IT świadczonych przez firmę, z którą ówcześnie współpracowaliśmy, postanowiliśmy dokonać zmian. –

W wyniku analizy ofert wybrana została firma Support Online i obecnie po ponad ośmiu latach wzorowej współpracy utwierdzamy się w przekonaniu, że nie mogliśmy wówczas dokonać lepszego wyboru. System IT jest podstawą działalności naszej firmy i jego sprawność ma kluczowe znaczenie dla efektywności prowadzonego biznesu.
Wysokie standardy codziennej współpracy jak i zaangażowanie Support Online w rozwiązywaniu powstających problemów powodują, iż mamy przeświadczenie o minimalizacji ryzyka i zagrożeń płynących z korzystania w naszej pracy z zaawansowanych technologii IT. Podejście do bezpieczeństwa, fachowość kadry i doradztwo w poszukiwaniu optymalnych dla naszej firmy rozwiązań zasługują na najwyższą ocenę.
Życzę firmie Support Online dalszych sukcesów.”

Piotr Gotfryd, Dyrektor Finansowy, Członek Zarządu Barilla Poland Sp. z o.o.

Skan referencji o wzorowej jakości świadczonych usług IT

REFERENCJE

ARTYKUŁY IT

PARTNERZY

CERTYFIKATY IT

Alpiq energia