zaloguj się POBIERZ

AKTUALNOŚCI

Cloud4You nową Spółką w naszej Grupie IT

Z wielką radością informujemy, iż od listopada 2018 roku do naszej Grupy IT dołączyła firma Cloud4You Sp. z o.o.

Tym samym oferta Support Online poszerzyła się o kolejne innowacyjne rozwiązania dla biznesu z wykorzystaniem technologii opartej na rozwiązaniach chmurowych.

Ścisła współpraca z Cloud4You umożliwiła nam rozbudowanie oferowanych usług takich jak:

  • archiwizacja środowisk Klienta oraz replikacja kluczowych serwerów w kolokacji – BaaS oraz DRaaS,
  • ochronę wrażliwych danych przed wyciekiem poprzez urządzenia przenośne, aplikacje oraz usługi w chmurze,
  • archiwizacja poczty e-maili i journaling,
  • serwery dedykowane oraz VPS,
  • zarządzanie domenami i certyfikatami klientów, przy zachowaniu jeszcze większego bezpieczeństwa danych naszych klientów.

Usługa BaaS czyli Backup as a Service jest kompleksową usługą zabezpieczenia danych Klienta z serwerów, stacji roboczych i aplikacji, zgodną z ustaloną polityką backupu. Usługa ta m.in. minimalizuje ryzyko braku ciągłości pracy, zapewnia pełną ochronę danych Klienta, ogranicza ilość przesyłanych danych deduplikacji oraz monitoruje integralność i okresowe testowanie odtwarzanych kopii.  

 

Usługa DRaaS czyli Disaster Recovery as a Service, zapewnia ochronę danych przez odzyskiwanie po awarii przy użyciu obrazów we wszystkich aplikacjach. Zarówno wykonując usługę BaaS jak i DRaaS wykorzystujemy narzędzia niekwestionowanego lidera rynku Veeam, którego od kilku lat jesteśmy Partnerem.

 

Ochronę wrażliwych danych Klienta, umożliwiają nam zaawansowane narzędzia, które:

  • kontrolują ich wysyłanie przez różne punkty wyjścia: e-mail, cloud storage, komunikatory, social media i inne aplikacje,
  • kontrolują urządzenia przenośne i porty przechowujące dane (USB, aparaty i kamery cyfrowe, smartfony, karty pamięci, urządzenia FireWire, odtwarzacze MP3, urządzenia biometryczne etc.),
  • skanują, szyfrują lub usuwają poufne dane przechowywane na komputerach pracowników,
  • zwiększają bezpieczeństwo urządzeń mobilnych wymuszając ustawienia sieci i lokalizują je,
  • pozwalają na szyfrowanie danych na przenośnych urządzeniach USB, lokalnych folderach lub w chmurze.

 

Dzięki usłudze archiwizacji i journalingu poczty e-mail można zapisywać bardzo duży i wciąż rosnący wolumen wiadomości dla całej organizacji lub zdefiniowanych reguł, tak aby nie można było ich ani usuwać ani nimi manipulować. Rozwiązanie dedykowane jest firmom, w których mamy wymóg lub powinność gromadzenia kopii wiadomości przychodzących i wychodzących, na wypadek spraw sądowych, dowodowych lub w celu sprostania obowiązkom nakładanym przez regulacje prawne danego kraju.

Zdajemy sobie sprawę jak ważną rolę pełnimy w bezpieczeństwie danych i obsłudze środowisk informatycznych naszych Klientów. Zaufanie jakim obdarzani jesteśmy każdego dnia obliguje do nieustannego rozwoju oraz poszerzania kompetencji zgodnych z najnowszą technologią. W związku z tym od lat rozwijamy się i rozwijać się będziemy.

REFERENCJE

ARTYKUŁY IT

PARTNERZY

CERTYFIKATY IT

Alpiq energia