zaloguj się POBIERZ

Informacje o firmie

Historia firmy

Historia firmy sięga roku 2002, kiedy to weszliśmy na rynek z bogatą ofertą produktów i usług IT. W odpowiedzi na potrzeby Klientów w 2015 roku utworzyliśmy oddział w Krakowie, a w 2016 oddział w Gdyni.

Po niemal 14 latach świadczenia profesjonalnych usług informatycznych zdobyliśmy zaufanie wielu firm i instytucji krajowych jak i zagranicznych. Nasi pracownicy posiadają specjalistyczną wiedzę i doświadczenie, dzięki czemu nasze usługi i produkty reprezentują najwyższą jakość.

Misja firmy

Naszą misją jest pełne zaspokojenie potrzeb IT firm i instytucji poprzez dostarczanie wydajnych i bezpiecznych rozwiązań informatycznych.

Grupa IT

W celu zaspokojenia potrzeb Klienta oraz zapewnienia kompleksowego wsparcia informatycznego działamy jako grupa trzech firm IT:

  • Support Online – outsourcing IT oraz profesjonalne usługi informatyczne,
  • Software Business Group – programy na indywidualne zamówienie oraz off-shoring programistów do poszczególnych projektów,
  • Enovatio – systemy informatyczne dla biznesu: Workflow, Zarządzanie Projektami, CRM, Aplikacja obsługi serwisowej i inne.

Obserwując wokół coraz bardziej mobilny świat, firma nieustannie dąży do dynamicznego rozwoju, oferując nowoczesne i wydajne rozwiązania. W swojej strategii koncentrujemy się głównie na ludziach – zarówno na tych, którzy tworzą naszą wartość, jak i na tych, którym dajemy satysfakcję i zadowolenie – Klientach. A grono naszych stałych Klientów liczy ponad 170 firm i instytucji.

Zespół Support Online

Zespół – oddany i wykwalifikowany, to nasza najsilniejsza strona. Wśród nas są certyfikowani specjaliści i profesjonaliści, inżynierowie IT, osoby mające bogate doświadczenie w branży. Łączymy wiedzę, doświadczenie i profesjonalizm z wysokimi standardami etyki zawodowej. Dzięki temu osiągamy nasz główny cel – satysfakcję Klienta.

W branży IT bardzo ważnym elementem utrzymania wysokiego poziomu usług i produktów jest nieustanne kształcenie i rozwój. Posiadamy Certyfikat zgodności z ISO/IEC 27001, który jest międzynarodowym, rozpoznawalnym standardem systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji. Nasz zespół bierze udział w cyklicznych szkoleniach partnerskich. Rozwijamy swoją wiedzę z zakresu nowych technologii. Współpraca z liderami rynku IT pozwala nam na praktyczne stosowanie nowinek sprzętowych i programistycznych, dzięki czemu znamy ich funkcjonalność. Zatem możemy bez obaw dobierać je do potrzeb Klienta i wdrażać zgodnie z jego życzeniem. Uczestniczymy w wielu imprezach branżowych co również pozwala nam poznać innowacje produktowe i technologiczne.

Każdy projekt traktujemy jak indywidualne zadanie. Mamy specjalistów w wielu dziedzinach oraz posiadamy wszystkie niezbędne umiejętności, co pozwala nam odgrywać rolę niezależnego partnera dla każdej organizacji pragnącej obniżyć koszty działu IT, a jednocześnie zwiększyć bezpieczeństwo i bez przeszkód skupić się na właściwej działalności.

REFERENCJE

ARTYKUŁY IT

PARTNERZY

CERTYFIKATY IT

a+e networksadifeedadminex-logoAkademia Kusznierewicza Sp. z o.o.ALIAXIS Utilities & Industry Sp. z o.o.Alpiq energiairving teaArysta LifeScience Sp. z o. o.Asbud GROUPAGI Media WarszawaAstellas_Pharma logoAsyst Sp. z o.o.atpol ph logoaudytelBarilla Poland Sp. z o.o.bibby-financial-servicesBird & BirdBOUYGUES IMMOBILIER POLSKABrian Tracy Internationalbpcc logocbg-logologo celgeneConocoPhilipsCrawford Polska Sp. z o.o.despolDiverse Consulting Group Sp. z o.o.logo_drukarnia_w_oficynieeltrixenergia_dla_firm_n1ergo pro logologo_feu-vertFL Tax – Paweł Fałkowski, Kamil Lewandowski Doradcy podatkowi Sp. z o.o logoFood ZoneFujitsu Servicesgebo technika logoHaylogoHarlequin Polska sp. z o.o.Herbalife Polska Sp. z o.o.HRG - Hogg Robinson Polska Sp. z o.o.id-finance-1170x350International Lease Group logoLogo_ohne Claim_Label_rot.inddiqfm_logoJuki_company_logo.Kancelaria KPP Baran & Plutabss-logoklub_mila_logokoperfam logoL'Occitane_en_Provence_logo_2013La Lorraine Bakery GroupWiener Laboratorios SAICLC Elektroniklegologo-logwinMDDP-AB-LOGO-4Cmennica polska logoMET-EUROSYSTEM Sp. z o.o. logologomsd polskanovago_logooerlemans-logooprandioptimum_logooriflamepagipapyrus logoubezpieczenia pocztowe TUWpoliński AMT_LogoPolski Gaz Sp. z o.o.Prime Line s.c.procardia_logopuratorradpol logorochstarRodenstock_logoROI media logoRovese S. A.Selection ServicesShiseidoSopremasoudalSoundtradelogo_Sourcebynet Pte Ltd Sp. z o.ostepston logosawpSwiss_Life_Select_logotechnico sp. z o.o. logotenex logoimage3tomcar_logo_250viva m.logowalmark logo_wWiener Laboratorios SAICzimmerman_png