zaloguj się POBIERZ

PARTNERZY

Support OnLine jest partnerem wielu renomowanych firm działających na rynku polskim i międzynarodowym. Status partnera liderów rynku IT upoważnia nas do korzystania z bazy wiedzy, zarówno technicznej jak i handlowej, oraz wsparcia inżynierów. Współpraca pozwala nam rozwijać swoje produkty i usługi, a nasza kadra korzysta z możliwości dokształcania się w obrębie nowego rozwiązania. Przekłada się to na jakość świadczonych usług informatycznych i satysfakcję Klienta.

webroot - partner support online webroot - partner support online webroot - partner support online webroot - partner support online acer - partner support online  propartner_logo webroot - partner support online wd
 Współpraca partnerska z liderami rynku IT umożliwia nam przede wszystkim:
  • Oferowanie wydajnych i zaawansowanych produktów swoim Klientom dzięki bieżącej informacji
    o innowacyjnych rozwiązaniach na rynku IT.
  • Atrakcyjne warunki sprzedaży produktów i usług dzięki korzystnym warunkom, jakie otrzymujemy od swoich partnerów.
  • Świadome wdrażanie nowoczesnych rozwiązań IT, wykluczające błędy i niewłaściwe postępowanie podczas instalacji i konfiguracji – dzięki zdobytemu doświadczeniu i wiedzy podczas szkoleń produktowych i technologicznych. Posiadamy liczne certyfikaty potwierdzające naszą specjalizację w danym zakresie.
  • Korzystamy z technologii i produktów naszych partnerów dzięki czemu bardzo dobrze je znamy, potrafimy dopasować optymalne rozwiązanie do potrzeb Klienta wykluczając ryzyko pomyłki.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą partnerską – prześlij do nas swoje propozycje.

REFERENCJE

ARTYKUŁY IT

PARTNERZY

CERTYFIKATY IT

Alpiq energia