zaloguj się POBIERZ

Produkty i usługi IT


napisz do nas
SPRAWDŹ 
CENĘ PRODUKTÓW I USŁUG DLA TWOJEJ FIRMY >>>


Poza kompleksową obsługą informatyczną i projektami IT Support Online oferuje pojedyncze produkty i usługi. Na skutek współpracy z liderami rynku IT dostarczamy wydajne i nowoczesne rozwiązania. Główne obszary naszego działania obrazuje poniższy schemat.

SERWERY DLA FIRM

Nasza oferta skierowana jest do firm i instytucji, które poszukują bezpiecznego i wydajnego rozwiązania serwerowego. Przede wszystkim obsługujemy serwery plików, pocztowe, aplikacji, terminali, bazy danych, ftp, kopii zapasowych, rozwiązania klastrowe. Zaproponujemy najkorzystniejsze rozwiązania sprzętowe oraz odpowiednie oprogramowanie. Stosujemy wirtualizację serwerów, która bardziej efektywnie wykorzystuje zasoby sprzętowe przy jednoczesnej redukcji kosztów. Oferujemy zakup sprzętu i aplikacji serwerowych oraz pełną obsługę, poczynając od projektu przez wdrożenie i konfigurację, aż po administrowanie serwerami. Doświadczenie i specjalistyczna wiedza naszych inżynierów pozwoli na szybkie i komfortowe wdrożenie niezbędnego rozwiązania.

STACJE ROBOCZE I URZĄDZENIA PERYFERYJNE

Współczesne biura nie funkcjonują bez wyposażenia komputerowego. Udzielamy pomocy w doborze odpowiedniego sprzętu, jego konfiguracji i uruchomienia. Do tego typu sprzętu zaliczamy przede wszystkim komputery stacjonarne, laptopy i netbook’i, urządzenia drukujące i wielofunkcyjne, dodatkowe akcesoria oraz odpowiednie oprogramowanie. Dostarczamy Państwu zamówione elementy, istnieje również możliwość skorzystania z usługi wdrożenia ich w infrastrukturę IT, przeszkolenia pracowników z obsługi czy zarządzania danym rozwiązaniem.

  

TELEFONIA VoIP

Nasza działalność obejmuje również wszechstronne rozwiązania telefoniczne bazujące na połączeniu internetowym. W tym obszarze oferujemy Państwu takie usługi jak zaprojektowanie i wdrożenie rozwiązania VoIP, konfiguracja ustawień systemu Asterisk oraz zarządzanie i optymalizacja systemu. Zapewniamy również najwyższej jakości sprzęt, oprogramowanie i akcesoria. Internetowe sieci telefoniczne niejednokrotnie wspieramy liniami analogowymi lub cyfrowymi. Łączymy oddziały w firmie jedną siecią telefoniczną, co pozwala na wykonywanie darmowych połączeń w tej sieci niezależnie od lokalizacji poszczególnych placówek.

SIECI KOMPUTEROWE

Oferujemy pełny pakiet usług i produktów IT związanych z przygotowaniem, wdrożeniem, utrzymaniem i zabezpieczaniem dostępu do sieci firmowej. Zajmujemy się sieciami przewodowymi i bezprzewodowymi. Wszystkie rozwiązania komunikacji sieciowej budujemy i projektujemy w oparciu o produkty markowych firm np. CISCO, 3com , D-LINK, HP, INTEL , KRONE, LEGRAND, MOLEX. Modyfikujemy i optymalizujemy wcześniej utworzone sieci. Nasz zespół specjalistów gwarantuje fachową i sprawną realizację.

HELPDESK IT

Wszyscy nasi Klienci mogą skorzystać z pomocy informatycznej. Dla użytkowników pozostawiamy helpdesk it czynny 24h / 7 dni. Wsparciem są również profilaktyczne wizyty naszego konsultanta, które obejmują m.in. czyszczenie sprzętu, wgrywanie aktualizacji i update’ów. Ponadto monitorujemy kluczowe procesy i urządzenia w Państwa firmie, co pozwala na wykluczenie zagrożeń i uniknięcie awarii. Prowadzimy centralny system zgłoszeń, a swoim Klientom udostępniamy raport ze wszystkich wykonanych działań. W „Strefie Klienta” są także dostępne faktury i inne dokumenty, np. oferty.

BACKUP DANYCH – SYSTEM SBBS

Oferujemy Państwu kompletne rozwiązanie, służące do tworzenia kopii zapasowych z komputerów stacjonarnych i laptopów. Jest to system skierowany głównie do segmentu małych i średnich firm, w których bardzo często ważne, wręcz strategiczne, dane są przechowywane w folderach na komputerach pracowników co w przypadku awarii powoduje przestój lub całkowitą ich utratę (np. w skutek uszkodzenie dysku twardego). SBBS nadaje się również jako doskonałe uzupełnienie rozwiązań backup’owych dla dużych przedsiębiorstw (np. odziały, przedstawicielstwa lokalne). Skonfigurowane dla potrzeb Klienta urządzenie włączamy w istniejącą strukturę sieci komputerowej. Na komputerach i notebookach nie ma potrzeby instalowania żadnego oprogramowania. Kopiowanie plików ze stacji roboczych odbywa się automatycznie. System kopi zapasowych

 

Nasza oferta jest elastyczna – proponujemy różne zasady współpracy – odpowiednie dla małych i dużych firm. Zapewniamy krótki czas reakcji, szybką zdalną pomoc, profesjonalną obsługę.

Udostępniamy również katalog z ogólną ofertą rozwiązań IT.

 

Skontaktuj się z nami:

Siedziba firmy – Warszawa: +48 22 335 28 00

Oddział Kraków +48 12 362 30 03

Oddział Gdynia +48 58 694 70 71

e-mail:   support@so.com.pl

 

REFERENCJE

ARTYKUŁY IT

PARTNERZY

CERTYFIKATY IT

Alpiq energia