zaloguj się POBIERZ

WSPARCIE INFORMATYCZNE


napisz do nas
SPRAWDŹ 
CENĘ WSPARCIA IT DLA TWOJEJ FIRMY >>>


Przygotowaliśmy dla Państwa elastyczną ofertę outsourcingu informatycznego. Ze względu na różne potrzeby współczesnych jednostek gospodarczych przede wszystkim skupiliśmy się na zakresie usług.

wsparcie informatyczne

Pełna obsługa IT

Dla firm i instytucji, które nie posiadają działu IT lub nie są zadowoleni z jego wyników oferujemy pełną obsługę IT. Głównymi zaletami tego rozwiązania są m.in. niskie koszty utrzymania działu (np. nie ma stałych kosztów w postaci wynagrodzeń), bezpieczeństwo i ciągłość opieki IT (brak ryzyka zwolnienia chorobowego czy nieobecności z powodu urlopu), kumulacja wiedzy i doświadczenia z szeroko pojętej informatyki (bez konieczności zatrudniania specjalistów z różnych dziedzin).

Częściowe wsparcie informatyczne

Jeśli w firmie istnieje mały dział IT lub infrastrukturą informatyczną opiekuje się informatyk to proponujemy Państwu częściowe wsparcie informatyczne . Informatyka obejmuje bardzo szeroki zakres działań i niekiedy niewielkie zasoby pracowników IT nie poradzą sobie z właściwą pełną obsługą (np. zabezpieczenie infrastruktury, konfiguracja WAN/LAN). Dlatego wspólnie z Klientem ustalamy obszary, w których nasza pomoc będzie niezbędna. Dzięki temu rozwiązaniu nie musisz rezygnować z pracy swoich specjalistów – możesz jednak ją wzbogacić i uczynić bardziej efektywną. Do najważniejszych zalet częściowej pomocy IT należą m.in. niskie koszty utrzymania specjalistycznego zespołu, fachowa i profesjonalna obsługa, optymalne i bezpieczne rozwiązania IT, helpdesk czynny 24/7 oraz wsparcie użytkowników w Twojej firmie.

Projekty informatyczne na zlecenie

W swojej ofercie posiadamy projekty dotyczące ściśle określonego obszaru IT. Jeśli nie wdrożyli jeszcze Państwo systemu telefonii internetowej dla firm to oferujemy profesjonalną obsługę w tym zakresie. Usprawniamy komunikację wśród pracowników przy uzyciu rozwiązań Microsoft Exchange, SharePoint, Office Communication . W zakresie archiwizacji i kopii bezpieczeństwa danych proponujemy Państwu system SBBS – zgodnie z ustalonym harmonogramem wykonuje kopie zapasowe i przechowuje je na wybranym nośniku. Inne nasze projekty dotyczą sieci komputerowych, stacji roboczych, urządzeń peryferyjnych a także domen, oprogramowania systemowego i dodatkowego. Nie mamy wytyczonych granic w zakresie indywidualnych projektów IT i jesteśmy w stanie sprostać niemal wszystkim Państwa wymaganiom.

Zapytaj o szczegóły. Napisz maila do nas na jeden z poniższych adresów:

Jak pracujemy?

 • Prowadzimy monitoring uruchomionych urządzeń i procesów informatycznych.
 • Udostępniamy helpdesk IT czynny 24 h / 7 dni.
 • Natychmiastowa pomoc możliwa jest przy zastosowaniu aplikacji Solqs.
 • Gwarantujemy poufność przetwarzanych danych.
 • Każdy Klient otrzymuje do swojej dyspozycji zespół, którym kieruje lider. Nasze działania Klienci weryfikują dzięki dostępowi do aplikacji (a w niej m.in. raporty, faktury, informacje o ofertach itp.).
 • Pracujemy w małych grupach specjalistów IT co zapewnia wymianę wiedzy i doświadczenia a w efekcie dobór najbardziej odpowiedniego rozwiązania informatycznego dla naszego Klienta.
 • Gwarantujemy nieustanne wsparcie informatyczne, nie przerwane urlopami ani zwolnieniami lekarskimi.
 • Zapewniamy wizyty kontrolne i działania profilaktyczne naszych konsultantów.
 • Elastyczne i indywidualne podejście do potrzeb Klienta.
 • Zaangażowanie i optymalizacja wdrażanych rozwiązań IT.
 • Krótki czas reakcji na zgłoszenia – co umożliwia nam aplikacja do obsługi zgłoszeń.
 • Działamy zgodnie ze standardami ITIL.

We współpracy z Klientami kładziemy nacisk na ich potrzeby. Przygotowujemy oferty, które w pełni zaspokajają oczekiwania informatyczne i tym samym budują przewagę konkurencyjną. Nie czekaj i skontaktuj się z nami.

Siedziba firmy – Warszawa tel: +48 22 335 28 00
Oddział Kraków  +48 12 362 30 03
Oddział Gdynia +48 58 694 70 71
e-mail:   support@so.com.pl

 

Zapytaj o ofertę – przygotujemy ją zgodnie z Twoimi wymogami.

Umów się na niezobowiązujące spotkanie – przedstawimy naszą firmę oraz szczegóły związane z ofertą i sposobem pracy. Poznasz przyjazny interfejs i funkcjonalność udostępnionych aplikacji. Sprawdź nas – jesteśmy najlepsi!

REFERENCJE

ARTYKUŁY IT

PARTNERZY

CERTYFIKATY IT

Alpiq energia