Support online obsługa informatyczna dla Firm już od 1499 zł/ms

Zadzwoń : +48 22 335 28 00 
Angielski Niemiecki

Kariera

Zespół

Zespół

Nasz zespół liczy ponad 80 osób. Pasjonujemy się IT i cały czas poszerzamy swoją wiedzę oraz umiejętności. Postawione cele traktujemy poważnie i pracujemy tak, aby je realizować. Przede wszystkim jednak jesteśmy ludźmi i pracujemy z ludźmi. Dlatego z szacunkiem i lojalnością traktujemy naszych klientów, siebie nawzajem oraz parterów biznesowych. Nie tworzymy sztywnych, korporacyjnych procedur. Stawiamy na zdrowy rozsądek i otwartą komunikację. Nie mamy rozbudowanej struktury, dzięki czemu łatwiej jest nam ze sobą współpracować i wymieniać się wiedzą.

NASZ ZESPÓŁ TECHNICZNY SKŁADA SIĘ Z TRZECH SEKCJI I LINIA WSPARCIA

I LINIA WSPARCIA

Na pierwszej linii pracują Konsultanci IT, którzy na bieżąco reagują na zgłoszenia naszych klientów. Rozwiązują problemy techniczne lub przekazują je do bardziej doświadczonych osób w firmie.

5 ZESPOŁÓW

W każdym zespole pracują specjaliści i administratorzy IT, którzy kompleksowo opiekują się klientami. Zajmują się m.in. zadaniami z zakresu oprogramowania Microsoft: O365, Exchange, Windows Server. Nasi pracownicy biorą też udział takich projektach jak migracja do Office 365, wirtualizacja serwerów, wdrażanie rozwiązań HA, rozwiązania backupu.

DZIAŁ SIECIOWY

Wdraża i administruje sieciami LAN/WAN w oparciu o najnowsze technologie m.in. Fortinet, Cisco, Ubiquiti. Zarządza też wszelkimi usługami opartymi na systemach LINUX. W ramach swoich kompetencji eksperci z działu sieciowego przeprowadzają też audyty dla nowych klientów.

Proces rekrutacyjny

Icon

Zaaplikuj

Wyślij Nam swoje CV

Icon

Rozmowa telefoniczna

Chcemy wstępnie Cię poznać

Icon

I spotkanie

Spotkasz z się z osobą z HR oraz Team Leaderem

Icon

II spotkanie

Spotkasz się z Zarządem – osoby, które zarządzają firmą nadal chcą mieć wpływ na to kto dołączy do zespołu

Icon

Decyzja

Zawsze otrzymasz od nas informację zwrotną po spotkaniach bez względu na to czy zaprosimy Cię do współpracy, czy też nie

Zespół

Jasna
ścieżka
rozwoju

Stawiamy na rozwój pracowników. Podczas wykonywania codziennych obowiązków każdego dnia nabywasz nowe umiejętności, które przyczyniają się do Twojego rozwoju. Ponadto organizujemy szkolenia wewnętrzne i wzajemnie dzielimy się wiedzą. Wraz ze wzrostem swoich umiejętności możesz osiągać kolejne etapy na swojej ścieżce zawodowej.

Konsultant Helpdesk

Na bieżąco reagujesz na zgłoszenia naszych klientów. Rozwiązujesz problemy techniczne lub przekazujesz je do bardziej doświadczonych osób w firmie.

ikonka koło ratunkowe

Specjalista IT

Przechodzisz do jednego z zespołów, który obsługuje konkretną grupę klientów. Kompleksowo opiekujesz się wybranymi firmami.

ikonka żarówki

Administrator IT

Pracujesz w jednym z zespołów tak jak specjaliści. Wykonujesz bardziej złożone technicznie zadania.

ikona zębatki

Team Leader

zarządzasz 5 – 7 osobowym zespołem, współpracujesz z zarządem.

ludziki
Mamy dla Ciebie

Mamy dla
Ciebie

Benefit 1

Jasną ścieżkę rozwoju

Benefit 2

Pracę zdalną

Benefit 3

Szkolenia IT

Benefit 4

Opiekę medyczną

Benefit 5

Kartę Multisport

Benefit 6

Lekcje angielskiego

Bezpłatna wycena ✍️